Budapest

A HIPA Kommunikációs és Protokoll Igazgatósága felvételre keres RENDEZVÉNYSZERVEZŐ munkatársat

A HIPA Kommunikációs és Protokoll Igazgatósága felvételre keres rendezvényszervező munkatársat elsősorban az Ügynökség házon belüli és házon kívüli szakmai és protokolláris rendezvényeinek szervezési és lebonyolítási feladatainak ellátására.

Feladatok:

  • előkészíti, adminisztrálja, szervezi és lebonyolítja az Ügynökség házon belüli és házon kívüli szakmai és protokolláris rendezvényeit, együttműködve a szakmai és üzemeltetési terület programfelelőseivel, egyéb üzleti partnerekkel,
  • közreműködik a külföldről érkező üzleti delegációk szakmai és protokolláris programjának szervezésében és megvalósításában,
  • befektetői és beutazó delegációknak kíséretet biztosít a szakmai programok során,
  • teljes körűen ellátja a rendezvényekhez kapcsolódó adminisztrációs -és pénzügyi feladatokat, utólagos elemzéseket és visszajelzéseket készít további fejlesztések érdekében,
  • közreműködik a beszerzési eljárásokban, a beszerzésekről nyilvántartást vezet,
  • támogatja az Ügynökség beszállítói vagy befektetés-ösztönzési kiállítási megjelenését.

Elvárások:

  • min. 3 év rendezvényszervezési területen szerzett tapasztalat,
  • magas szintű koordinációs és kommunikációs készség, jó kapcsolatteremtő– és szervezőkészség,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • nyitott, agilis személyiség,
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás,
  • felsőfokú végzettség,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • strukturált gondolkodás, terhelhetőség,
  • pontos, alapos, határidőre történő munkavégzés,
  • büntetlen előélet, magyar állampolgárság.

Előnyt jelent:

  • állami szervezetnél szerzett protokoll tapasztalat,
  • pénzügyi, jogi alapfolyamatokban való jártasság.

Amit kínálunk:

  • kimagasló munkakörülmények Budapest belvárosában
  • határozatlan időre szóló munkaviszony
  • karrierlehetőség egy nemzetközileg is elismert szervezet tagjaként
  • versenyképes jövedelem
  • modern infrastrukturális környezet
  • fiatalos, dinamikus csapat

A HIPA Nemzeti Befektetési Ügynökség Nonprofit Zrt. befektetés-ösztönzéssel foglalkozó gazdaságfejlesztési szervezet. Célunk, hogy elősegítsük a külföldi működőtőke beruházások magyarországi megvalósulását, valamint a hazai vállalatok nemzetközi értékteremtő láncokba való bekapcsolását. Tevékenységünk keretében ügyfeleink részére menedzsment tanácsadási szolgáltatásokat nyújtunk, többek között a helyszínkiválasztás, az állami támogatások, illetve a beszállítófejlesztés területén.

A fenti pozíció megpályázásához „KPI munkatárs” tárggyal az alábbi dokumentumok elküldését kérjük a [email protected] e-mail címre:

  • fényképes, szakmai önéletrajz

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. november 17.

Adatvédelem:

A benyújtott pályázati anyagban található személyes adatokat a HIPA az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény és a természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról, valamint a 95/46/EK irányelv hatályon kívül helyezéséről szóló, az Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679 rendeletével (GDPR - General Data Protection Regulation) összhangban kezeli.